KONST / Litografier / Färglitografi 12804253
nr 1280 4253
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg (f. 1964), signerad. Motivet: 70x50 cm
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:24:46
Niclas G Thalberg
Läs mer om Niclas G Thalberg